Lustrzanka Canon EOS 1100D

On 17 marca 2014 by admin

zadowalający modelJest to kategoria urządzeń, które pomimo rozwoju technologii i postępu w dziedzinie produkcji aparatów cyfrowych, pozostają w formie podstawowej, czyli nie wymagającej rozległej wiedzy w obsłudze skomplikowanych urządzeń technicznych, a mimo to doskonale spełniają swoje funkcje. Canon 1100D jest jednym z aparatów tej kategorii, co nie znaczy, że słabym, a wręcz przeciwnie.

Jest to sporej wielkości aparat pokryty tworzywem sztucznym, z ciekawie zbudowanym panelem sterowania. Można za jego pomocą samodzielnie ustawiać czułość ISO, która w tym przypadku może rozwijać całkiem interesujące parametry.

Aparat ten to zadowalający model, szczególnie ze względu na niską cenę i stosunkowo dobre parametry techniczne. Posiada on szybką migawkę, daje możliwość uchwycenia ostrych, dobrych ujęć nawet przy niezbyt dobrym oświetleniu, bądź drżeniu rąk. Głównie pod tym względem aparat ten jest dedykowany początkującym fotografom, którzy chcą robić porządne zdjęcia, a nie chcą wydawać fortuny na nowoczesny sprzęt zaawansowany technologicznie, którego nie będą potrafili umiejętnie wykorzystać. Zaawansowane technologie pozostawmy więc profesjonalistom, zaś na początek wybierzmy prostego Canona 1100D.

Zobacz najlepsze lustrzanki tego roku

Comments are closed.